Studio
dźwiękowe
Juice.

Studio dźwiękowe Juice zlokalizowane jest w centrum reklamowej dzielnicy Mokotów, otoczone zielenia, z dala od zgiełku miasta, z dużym parkingiem tuż przy budynku. Znajdują się w nim komfortowe, klimatyzowane pomieszczenia realizatorskie oraz nagraniowe. Zbudowane w pełni akustycznie, aby zapewnić najwyższy standard realizowanych projektów.

Nasze studio

Budowa studio

Studio jest zbudowane wokół systemów Avid ProTools, uznanego na świecie standardu pracy studiów post-produkcji dźwięku. Na nasze potrzeby posiadamy szereg plug-ins (Avidowe sub-programy). Wszystkie systemy są ze sobą kompatybilne, co znacznie ułatwia planowanie pracy i zapewnia możliwość realizacji projektów na kilku stanowiskach jednocześnie.

Nasze studio
Nasze studio

Możliwości

Studio posiada bibliotekę efektów dźwiękowych, zawierającą ponad 140 000 efektów, skatalogowanych w bazie danych gotowych do natychmiastowego wykorzystania. W ramach pracy wykorzytujemy kilka profesjonalnych mikrofonów, pre-ams oraz zestawy monitorujące Adam Audio. Nasze systemy są również kompatybilne z wysokiej jakości obrazem (od SD do Full HD).

Zakres usług
naszego studia

Sound design

Kompozycje muzyczne

Nagrania dźwiękowe

Nadzór produkcji dźwiękowych

Konsultacje produkcyjne

Wynajem studia